Rüyada fabrika görmek

 

Rüyada fabrika görmek insan kalabalığı ve birlikleri ile tabir edilir şehirlerde yaşayan insan yanaklarına büyük kitlelere işaret eder ve insanın zorlukları anlamına gelir rüyada fabrika görmek. Sadece genel olarak değil Aynı zamanda rüyayı sahibiyle yani rüya sahibinin özel olarak yorumlanır. Bu Rüya kişisel Yorumlara göre Rüyayı gören kişi kazançlı işler yapacağına ve önemli miktarlarda sermaye para elde edeceğini işaret edilir

 

 

Rüyada fabrika sahibi olduğunu görmek gerçek anlamda yakın şekilde tabir edilir rüyaya birbirine aynı şekilde yorumlar olmasak. Da kişinin mesleği ve ticari hayatı üzerine açılır ve eşinin çok severek yapmış olması işi ile ilgilenmesi yetenekli bilgi birikim ve tecrübe sahip olması nedeniyle büyük başarı elde etmesine işarettir

 

 

Rüyada fabrika az kişiye  edeceğine kadar kısmetli ve şanslı olacağına işaret eder kişi hayatını boyunca her zaman mutlu mesut ve başarılı olup takdire şayan başarılı işler yapacağına işarettir. Rüyada fabrika sahibi görmek çevresinde tarafından övgü dolu sözler alacağına işarettir.

 

 

Rüyada fabrika müdürünü görmek rüya gören kişi çevresinde baskı ve karakter bir kişi ile yaşayacak anlaşmazlık ve münakaşa işaret eder. Kısaca kavga kişi her şeyi kendi bildiği gibi olsun isteyen karşısındaki ne düşündüğünü ve ne istediğini önemsemeyen bir arkadaş ile fikir ayrılığına düşecektir. Bu durum daha önce defalarca yaşanmış olmasına rağmen her sınıfa arasında ayrı sonuçlar meydana gelecektir.

 

 

Rüyada fabrika bacası görmek rüya sahibinin ev veya evlilik hayatında açıklanması meydana gelen bir olayla karşılaşacaktır. Mutlu ve huzurlu bir yuva sahibi olacağı eşi tarafından çok sevilip elde tutulacağı şeklinde yorumlanır kişi kişi istediği her şeye sahip olacaktır ağzın tadı ve huzuru için yaşanacak her şey huzurlu ve bereketli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir