Rüyada dabbe görmek

 

Rüyada dabbe görmek
Rüyada dabbe görmek

Rüyada dabbe görmek, hayırlarla karşılaşmaya işaret eder ve çok makbul olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören insanları kurtuluşu bulacağına işarettir. İllet hastalıklarından bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına gerçek huzuru ve mutluluğu kısa zamanda yakalayacağına işarettir.  Düşmanlarını ve rakiplerini galip geleceğine kendisini Allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına ve kaderinin ve mutluluğun  yüzüne güleceğine işaret eder.

Rüyada Dabbetülarz Görmek

 

Rüyada dabbetülarz görmekle  dabbe görmek esasen farklı değildir ve her iki rüya da aynı anlama gelir. Rüyayı gören kişinin dünya üzerinde yaşayacağı büyük huzur ve  saadete yorulur. Rüya sahibi parasal güçten manevi huzurdan da ömrü boyunca mahrum kalmayacak şükür ederek secde etmeyi ihmal etmeyecek ve kendini dinine adayacak demektir.

Rüyada Dabbe Yazısı Görmek

 

Rüyayı gören kişinin kendisinde hem şaşkınlık, hem de mutluluk uyandıracak bazı olumlu gelişmeler karşılaşacağına, bunların adeta kendisi için mucize sayılacağına bu sayede hayatının çok daha iyi duruma geleceğine ruhunun ve bedenin iyileşeceğine kendisinin de dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına gösterir.

 

 

Rüyada Hayalet Görmek

 

Rüyayı gören kişinin gerçekten de doğaüstü güçlere karşı ilgisi olduğuna ve merak duyduğu kadar onlardan korktuğuna bu durumun da bilinçaltını etkilediğine delalet eder. Rüya sahibinin hem çok merak edip hem de cesaretinin kırıldığı bir konu olduğu şeklinde işaret edilir.

 

Rüyada Peri Görmek

 

Rüyayı gören kişinin her zaman mutlu olacağı ve çok sevineceği bir haber alacağına ya da yüzünün gülmesine ve sönmüş umutlarının canlanmasına vesile olacak olaylar yaşayacağına alamet eder. Rüya sahibi ettiği duaların karşılığında hayallerine amaçlarına hedeflerine ve ideallerine kısa zaman da kavuşacak demektir.

 

Rüyada Cin Görmek

 

İyi değildir ve rüyayı gören kişiyi sömürmek için onu kandırmaya çalışan uğursuz bir kişinin varlığına işaret eder. Devamlı sıkıntı yaşar ve hep üzülür.

 

rüyada dabbe görmek,,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir