Bu uygulamanın ismi kızlarsoruyor değil insanlar soruyor

Bu uygulamanın ismi değil

Bu uygulamanın ismi kızlarsoruyor değil insanlar soruyor
Bu uygulamanın ismi kızlarsoruyor değil insanlar soruyor

Merhaba arkadaşlar Yeni kurmuş olduğumuz bu uygulama uygulaması değil İnsanlar soruyor uygulaması Lütfen kızlar soruyor uygulamasıyla karıştırmayalım. Çünkü kızlar sadece kendi aralarında soru sorarak cevap bulduğu bir sistemdir ama bizim sitemiz insanlar soruyor genel bir kavramdır. insanlar kime sorar insanlar kızlara sorar insanlar erkeklere sorar insanlar bayanlara sorarlar insanlar herkese soru sorar insanlar cevap Arar kısaca. Bizim sitemizin ismi insanlar soruyor lütfen İnternet’te Kızlar soruyor Sitesi. İle karıştırmayalım Kızlar soruyor Sadece kızların paylaşım yaptığı kızların kızlar arasında sorular sordu bir web sitesidir ama bizim sitemiz insanlar soruyor sitesidir.

 

İnsanların merak ettiği tüm soruları hızlı tarafsız kolaylıkla bulabileceğimiz ve kolaysa soru sorabileceğimiz web sitesidir. İnsanlar soruyor ile kızlar sayı arasındaki tek fark İnsanların genel bir kapsamı olduğunu düşünerek her tarafa herkese her şey sorabilir ama Kızlar soruyor. Sadece kızlar arasında maksadıyla kurulmuş bir sitedir bugün Kızlar Soruyor Sitesi Türkiye’nin en büyük kızlar sesi olduğu için Türkiye’de çok yaygındır ama bizim sitemiz insanlara kapsadığı için kızları da aynı kategoriye içerisinde koyduğumuz zaman bugün kızlarla ve erkeklerle aynı platform içerisinde İnsanlık namına soru sorulan ve cevap bulunan bir sistemdir.

 

KızlarSoruyor Sitesi ile insanlar soruyor sesi arasındaki tek fark İnsanların genel bir kapsam olduğunu düşündüğümüz zaman insanlar genel bir kap sana hitap ettiği için KızlarSoruyor sesi ile karıştırmayalım. Bugün sosyal medyada bir yazı gördüm Bu yazıdan esinlenerek böyle bir şey yazdım. Bizim sitemiz kızlar soruyor sesi değil bizim sitemiz insanlar soruyor Sitesi insanların cevap bulduğu kızların ve erkeklerin cevap yazdı veya soru sorduğu bir web sitesidir.

1 thought on “Bu uygulamanın ismi kızlarsoruyor değil insanlar soruyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir